cPanel/WHM Lisanslama Modeli değişikliği

Değerli Müşterilerimiz ,

cPanel tarafından 27 Haziran’da yapılan açıklamaya göre , bu tarihten sonra satın alınacak tüm yeni cPanel lisansları için geçerli olacak yeni tarifeler açıklandı . Bu tarifelere göre 100 hesaba kadar geçerli olacak lisans modeli aylık 45 USD olarak ücretlendirilecek . 100 hesap sonrasında ise hesap başına 0,2 USD ‘lik ek bir bedel hesaplaması ay sonunda yapılarak o ay için ödenmesi gereken lisans bedeli hesaplanacak . 

Kısa bir örnek ile açıklamamız gerekirse , 500 hesap barındıran bir sunucu için 45 USD ilk 100 hesap için , 400 x 0,2 USD : 80 USD toplamda 125 USD’lik bir lisans ödemesi yapılması gerekecek . 

Yeni lisanslama modeli varolan lisanslar için 1 Eylül tarihine kadar aynı şekilde devam edecek . 1 Eylül’den sonra varolan lisanslarda yukarıdaki şekilde hesaplanacak . 

Netdirekt olarak 28 Haziran itibari ile yeni cPanel/WHM lisanslarını müşterilerimize sağlamayacağız. 1 Eylül’e kadar da varolan lisanslama modelini siz değerli müşterilerimiz ile paylaşarak farklı çözüm yolları konusunda tüm cPanel müşterilerimizi tek tek arayarak bilgilendireceğiz . 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Fırsat ve gelişmelerden haberdar olun

E-Posta listemize abone olun ve e-posta kutunuza kampanyalarımızı ve güncel haberleri alın.

Kayıt olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu